Zarząd

Rafał Wyszkowski – Prezes Zarządu
 

Absolwent Wydziału Zarządzania Wyższej Szkoły Zarządzania/Polish Open University oraz ukończonych z wyróżnieniem studiów MBA Oxford Brooks University (akredytacja AMBA). Uczestnik wielu krajowych i międzynarodowych szkoleń m.in. z zakresu zarządzania, finansów, strategii i komunikacji.

Od wielu lat związany z sektorem finansowym. Przed objęciem stanowiska Prezesa Zarządu spółki GPW Benchmark S.A., pełnił funkcję Prezesa Zarządu spółki PGE Dom Maklerski S.A., gdzie m.in. optymalizował procesy zarządcze, opracował strategię spółki i jako członek grupy strategicznej był aktywnie włączony w proces kształtowania strategii Polskiej Grupy Energetycznej S.A.

Wcześniej przez ponad dziesięć lat związany był z sektorem bankowym (pracował m.in. w DNB Bank Polska S.A.; Alior Bank S.A.; Bank Handlowy w Warszawie S.A.; Deutsche Bank Polska S.A.) zajmując szereg stanowisk - od specjalistycznych w departamentach skarbu bankowości korporacyjnej po stanowiska menedżerskie (m.in. dyrektora sprzedaży) w bankowości detalicznej, gdzie współtworzył i wdrażał efektywne modele zarządzania sprzedażą, produktem i jakością w strukturach krajowych i międzynarodowych.